ERY Car Profesyonel Araç Temizliği Ve Bakımı

ERY CAR aracınız için butik konsept altında özel uygulamalar yapan Araç Koruma ve Araç Temizlik Merkezimizde;

Seramik kaplama, Şeffaf boya koruma filmi uygulamaları, Cam Filmi uygulamaları gibi sektörde tecrübe gerektiren, usta ellere bırakılması gereken uygulamaları sıfır hata ile yapmaktayız.
2019 yılından itibaren bulunduğumuz lokasyon ve çevresindeki kapanan firmalar hariç ilk firmayız.
Müşteri araçlarını ağırladığımız park alanı, Profesyonel Araç Bakım,Araç Koruma ve Araç Temizlik uygulamalarını yapabildiğimiz 1.600 m2 şuan kullanılan 400 m2 alanı barındıran tecrübeli kadromuz ve güncel ekipmanlarımız en iyi markalar ürünler ile müşterilerimizi ağırlıyoruz.

Firmamıza gelen araçların durumları incelenir ve her araç için farklı çözümler müşterilerimizle birlikte belirlenir. Güncel teknolojik yenilikleri ve yeni çıkan ürünleri müşterilerimize sunarken uygun fiyat politikamızı devam ettirmeye gayret ederiz.

Bireysel uygulamalara önem veren müşterilerimiz için de iş yerimizde kullandığımız en güncel ürünleri en iyi markaları sunmaya devam ediyoruz.

Instagram,Facebook ve Youtube hesaplarımız üzerinden müşterilerimizi püf noktaları, detay önerileri ve ürün denemeleri hakkında bilgilendirmeyi hedefliyoruz ve sürekli anlık görüntüler paylaşıp müşterilerimizin takip etmesini sağlıyoruz yapılan işleri görmelerini istiyoruz.

Uygulama yaptığımız araçların detaylı işlemlerini ve ürün listesini, üst düzey kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yayınlamaya çalışıyoruz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı