ERY Car Profesyonel Araç Temizliği Ve Bakımı

ERY CAR aracınız için butik konsept altında özel uygulamalar yapan bir firmadır. Firmamız boya düzeltme ve parlatma, boya koruma çözümleri, seramik kaplama, şeffaf boya koruma filmi uygulamaları, cam filmi uygulamaları gibi sektörde tecrübe gerektiren, usta ellere bırakılması gereken işlerde kendimizi geliştirdik. 2019 yılından itibaren detaylı temizlik uygulamalarını yapabildiğimiz alan ve müşteri araçlarını ağırladığımız park alanı, boya düzeltme ve parlatma – boya koruma, nano boya koruma, seramik boya koruma, detaylı iç-dış temizlik, cam filmi, boyasız göçük düzeltme, uygulamalarını yapabildiğimiz toplamda 400 m2 alanı barındıran tecrübeli kadromuz ve güncel ekipmanlarımızla müşterilerimizi ağırlıyoruz.

Firmamıza gelen araçların durumları incelenir ve her araç için farklı çözümler müşterilerimizle birlikte belirlenir. Güncel teknolojik yenilikleri ve yeni çıkan ürünleri müşterilerimize sunarken uygun fiyat politikamızı devam ettirmeye gayret ederiz.

Bireysel uygulamalara önem veren müşterilerimiz için de iş yerimizde kullandığımız en güncel ürünleri en iyi markaları sunmaya devam ediyoruz.

3M,WÜRTH KOCH CHEMİE XPEL İGL COATİNGS MATRİX COATİNGS  Markaları ile çalışıyoruz.

Instagram ve Facebook hesaplarımız üzerinden müşterilerimizi püf noktaları, detay önerileri ve ürün denemeleri hakkında bilgilendirmeyi hedefliyoruz ve sürekli anlık görüntüler paylaşıp müşterilerimizin takip etmesini sağlıyoruz yapılan işleri görmelerini istiyoruz.

Uygulama yaptığımız araçların detaylı işlemlerini ve ürün listesini, üst düzey kullandığımız ekipmanları düzenli olarak yayınlamaya çalışıyoruz.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Kapalı